• Lobkovice – kostel Nanebevzetí Panny Marie
  • Zámek Molitorov u Kouřimi
  • Říčany
  • Hrad Kokořín
  • Skalsko u Bělé pod Bezdězem
  • Praha 1, Dlouhá třída 29

Lobkovice – kostel Nanebevzetí Panny Marieopravy fasád. Opravy štukových omítek, říms a provedení nátěrů vápennými barvami. Provedení odvodnění a opravy střech.

Investor: Proboštství Roudnice, Roudnice nad Labem

2005_molitorov

Zámek Molitorov u Kouřimi - opravy stropů a hrázdění obvodové stěny včetně zpracování projektové dokumentace. Opravy stropních trámů, podchytávání obvodových zdí a střech a opravy hrázdění. Přezdívání kamenného zdiva. Komplikované rekonstrukci předcházelo zpracování projektové dokumentace včetně statického posudku.

Investor: Radka Cosmi.

 

Říčany –kompletní rekonstrukce rodinného domu. Statika, opravy a nátěry fasád, přezdívání nosných stěn, opravy stropních trámů, hrubé podlahy, úprava a opravy krovu, ztužení stavby, zednické práce, podlahy, dlažby, osazování výplní otvorů, sádrokartonářské práce, elektro, kanalizace, voda, plyn, vytápění, zateplení fasád.

Investor: Helium s.r.o.

2005_kokorinHrad Kokořín - oprava a ošetření vstupního mostu a mostku do věže. Rozebrání a snesení mostku do věže, výměna poškozené mostovky, opětovná montáž, ošetření a napuštění mostku Oprava mostovky a nosníku vstupního mostu s ošetřením.

Investor: NPÚ SČ

2005_skalskoSkalsko u Bělé pod Bezdězem - oprava kostnice u kostela sv. Vojtěcha. Oprava střechy a zdiva, barokní kostnice na šestibokém půdorysu. Oprava krovu a střechy. Přezdívání zdiva z lomového pískovcového kamene.2005_dlouha

Investor: Ing. Vladimír Buřt

Praha 1, Dlouhá třída 29 – náročná rekonstrukce barokní a klasicistních fasád. Opravy omítek, říms a štukových ozdob. Restaurátorské opravy kamenných prvků. Restaurování malby slunečních hodin.

 Investor: Architectural Consulting, s.r.o.